Site Loader
ul. Elsnera 25, 44-105 Gliwice

Uczestnicy szkolnego koła turystycznego zakończyli rok turystyczny wycieczką do Ogrodów Kapias. Spacer po malowniczych ogrodach był okazją do podziwiania piękna przyrody, wspólnego spędzenia czasu oraz powitania lata. Wyjazd przebiegł w miłej atmosferze i stanowił piękne zwieńczenie całorocznej działalności koła turystycznego.

Accessibility