Nazwisko ImięNauczany przedmiot
Bucher MariolaDyrektor
Foit UrszulaWicedyrektor, matematyka
Milka AnnaWicedyrektor, język polski
Augustyniak Barbaraed. przedszkolna, wychowawca grupy: Żabki
Badocha Mariawych. fizyczne, wychowawca kl. 5b
Bartosz Małgorzataed. wczesnoszkolna, bibliotekarz, wychowawca kl. 2a
Bogdał Barbabrapedagog
Borkowska-Stachel Barbarawych. przedszkolne
Brejer Elżbietaed. przedszkolna, wychowawca grupy: Motylki
Brymm Claudiaj. niemiecki, j. angielski, j. włoski, historia i kultura mniejszości niemieckiej
Cichoń Elżbietaj. angielski
Ciesielska Magdalenaprzyroda, biologia, wychowawca kl. 6a
Daszkiewicz Beatainformatyka, wychowawca kl. 6b
Długosz Iwonaed. wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 1c, 
Drobczyk Justynawychowawca świetlicy
Dryga Marekfizyka
Fałek Barbarajęzyk polski
Frej Bożenachemia
Gnat Ewaj. polski, wychowawca kl. 8a
Grabania Penkawychowawca świetlicy
Jasiński Michałmatematyka
Jaworek Barbarajęzyk niemiecki, historia, historia i kultura mniejszości niemieckiej wychowawca kl. 8b
Kędzierska Monikamatematyka, wychowawca kl. 7b
ks. Kiełkowski Wojciechreligia
Krawczyk Annamatematyka, wychowawca kl. 4a
Kupczyk Agnieszkaed. przedszkolna, wychowawca grupy: Pszczółki
Łenczyk Michałhistoria, wychowanie do życia w rodzinie
Masternak-Franik Katarzynawych. przedszkolne, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Mewald Beataed. wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 1b, 
Misz Joannapsycholog
Młodawska Irenaed. wczesnoszkolna, bibliotekarz, wychowawca kl. 2b
Mitas Katarzynaed. wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 2c
Nowok Marcinj. angielski, wychowawca kl. 7d
Piesta Angelikaed. wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 1a
Pisula Sylwiawych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca kl. 8c
Płaczkowska – Stich Annaplastyka, technika
Sąkol Katarzynaed. wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 3b
Seget Iwonaj. niemiecki, historia i kultura mniejszości niemieckiej
Słomińska Milenaed. wczesnoszkolna, rewalidacja, zajęcia k-k, wychowawca kl. 3a
Sobaszek Małgorzatawych. fizyczne, wychowawca kl. 7c
Soroka-Gądzik Annaj. polski, wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 7a
Staszków Piotrj. angielski, geografia, rewalidacja, nauczyciel wspomagający
Stopa Sylwiawych. fizyczne, wychowawca kl. 5a
Szczęsna-Kogutowicz Sylwiaj. niemiecki, wychowawca kl. 4b
Śliwińska-Polak Katarzynalogopeda
Wadielac Ewaed. przedszkolna, wychowawca grupy: Wiewiórki
Wamberska-Ochabowicz Bernadetaed. przedszkolna
Wiktorczyk-Żuraw Agnieszkaed. wczesnoszkolna, doradca zawodowy, wychowawca kl. 3c
Wilk-Skubela Izabelaj. angielski
Wilk Małgorzatageografia
Ziewiec Victoriareligia
Zygała Magdalenamuzyka