PRZEDSZKOLNE AKTUALNOŚCI

SP 13 Oddziały przedszkolne27/05/2024
Dzień Rodziny w naszym przedszkolu to okazja do super zabawy! Dzieci i rodzice spisali się na medal!
SP 13 Oddziały przedszkolne27/05/2024
23.05 odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Wszystkie grupy zaprezentowały dla swoich najbliższych piosenki oraz tańce, a na końcu odbyły się super rodzinne zawody sportowe. Zabawa była na 102!
SP 13 Oddziały przedszkolne22/05/2024
17 maja do naszego przedszkola zawitała Julia Jenerał, absolwentka szkoły muzycznej. Dzieci miały okazję na żywo posłuchać muzyki, którą Julia wykonywała na skrzypcach oraz ukulele, a także posłuchać o tych niezwykłych instrumentach, m. in. z czego są zbudowane i jak należy je przechowywać. Bardzo dziękujemy za wizytę!
SP 13 Oddziały przedszkolne14/05/2024
Motylki odwiedziły dziś Pokazową Zagrodę Żubrów w Pszczynie. Podziwiały tam różne gatunki zwierząt, między innymi cudowne pawie tańczące przed dziećmi ze swymi rozłożystymi ogonami. Oglądały karmienie żubrów, sarny, daniele, osiołki, kozy oraz zwiedzały ekspozycje wystawowo- edukacyjne, gdzie można było między innymi zobaczyć prawdziwy szkielet dorosłego żubra. Był to dzień pełen miłych wrażeń.
SP 13 Oddziały przedszkolne30/04/2024
Wszystkie grupy korzystają z pięknej, słonecznej pogody 🌼🌻🌼