HARMONOGRAM KÓŁEK 2019/2020

Nazwa kołaTerminSalaProwadzący
Przygotowanie do egzaminu 
z j. angielskiego kl. 8
środa
14:35 – 15:20
s. 25p. M. Nowok
Przygotowanie do egzaminu
z matematyki kl. 8
wtorek
14:35 – 15:20
s. 9p. U. Foit
Przygotowanie do egzaminu 
z matematyki kl. 8
czwartek 
8:00 – 8:45
s. 9p. M. Kędzierska
Przygotowanie do egzaminu
z j. niemieckiego kl. 8
wtorek 
14:35 – 15:20
s. 8p. B. Jaworek
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 5 – 8wtorek 
7:00 – 7:45
s. 9p. A. Krawczyk
Kółko polonistyczne dla kl.8poniedziałek
13:40 – 14:25
s. 7p. B. Fałek
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. 8 poniedziałek
14:35 – 15:20
s. 7 p. B. Fałek
Kółko fizyczne kl. 7 – 8wtorek 
7:00 – 7:45
s. 22p. A. Bladoszewska
Kółko chemiczne kl. 7 – 8środa 
7:00 – 7:45
s. 22p. A. Twardowska
Odyseja Umysłu kl. 6 – 7wtorek 
15:30
s. 24p. A. Soroka – Gądzik
Zuchy kl. przedszkole – kl. 3
gr. A
wtorek 
14:30 – 15:15
p. E. Gnat
Zuchy przedszkole – kl. 3
gr. B
wtorek 
17:00 – 18:30
p. E. Gnat
Kółko informatyczne kl. 4 – 6wtorek
13:40 – 14:25
s. 6p. B. Daszkiewicz
kółko komputerowe kl. 2 – 3środa
13:40 – 14:25
s. 6p. B. Daszkiewicz
Kółko muzyczne kl. 4 -8poniedziałek
13:40 – 14:25
s. 4p. M. Zygała
SKS dla kl. starszych – koszykówka czwartek 
13:40 – 14:25
sala
gimnastyczna
p. M. Badocha
Kółko polonistyczne kl. 4 środa 
13:40 – 14:25
s. 23p. E. Gnat
Kółko przyrodnicze kl. 4 poniedziałek 
13:40 – 14:25
s. 10p. M. Ciesielska
Zajęcia międzykulturowe kl. 3 – 4wtorek 
13:40 – 14:25
s. 11p. M. Słomińska
Kółko z jezyka niemieckiego kl. 3piątek
13:40 – 14:25
s. 21p. I.Seget
SKS – gry i zabawy sportowe kl. 2 – 3wtorek
13:40 – 14:25
sala
gimnastyczna
p. S. Stopa
SKS – piłka nożna środa
7:00 – 7:45
sala
gimnastyczna
p. S. Pisula
Kółko z języka angielskiegowtorek
13:40 – 14:25
s. 25p. I.Wilk-Skubela
Bajkoterapia kl. 2 -3poniedziałek
12:40 – 13:25
s. 11p. A. Soroka – Gądzik
zajęcia rozwijające umiejętność czytania kl. 2czwartek
12:40 – 13:25
sala
techniczna
p. A. Kuter
Gry i zabawy matematyczne kl. 1środa
7:00 -7:45
s. 18p. M. Słomińska
Zabawy integracyjne i społeczne kl. 1czwartek 
13:40 -14:25
s. 11p. M. Słomińska
Zajęcia kreujące wyobraźnię kl. 1poniedziałek
15:00 – 15:45
s. 11K. Sąkol
Zajęcia wspierające koncentracje uwagi kl. 1poniedziałek
13:40 -14:25
s. 16p. A. Wiktorczyk – Żuraw
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. 1a czwartek
7:00 – 7:45
s. 18 p. M. Słomińska
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. 3 czwartek
13:40 – 14:25
s. 11 p. M. Słomińska
Elementy treningu pamięci piątek
12:40 – 13:25
p. B. Bogdał
Zajęcia wyrównawcze kl. 2a wtorek
7:00 – 7:45
s. 13 p. B. Mewald
Kółko matematyczne kl. 2a czwartek
7:00 – 7:45
s. 13 p. B. Mewald