Szanowni Rodzice!

Zapraszamy naszych najmłodszych uczniów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 oraz pasowanie na Ucznia  SP13 w Gliwicach.

Prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu sprawdzenia, do której z trzech pierwszych klas zostało zapisane Państwa dziecko ( tel. 32 270 03 50  w godz. 7.00 -15.00). Ze względu na bezpieczeństwo dziecku mogą towarzyszyć tylko rodzice.  Prosimy Państwa o założenie  maseczki lub przyłbicy, rękawiczek oraz zachowanie bezpiecznego odstępu przy wejściu                i wyjściu z budynku szkoły oraz podczas spotkania z dyrektorem i wychowawcą.

Rogi obfitości, które przygotowaliście Państwo dla dzieci, przynosicie do sali gimnastycznej.    W trakcie uroczystości, we wskazanym momencie,  każdy rodzic wręczy  róg obfitości swojemu dziecku.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21 dla klas I

klasa miejsce wychowawca godzina rozpoczęcia wejście
1a Duża sala gimnastyczna pani
Bartosz