Site Loader
ul. Elsnera 25, 44-105 Gliwice

Zapraszamy pierwszoklasistów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego oraz pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 13  im. Krystyny Bochenek w Gliwicach. Odbędzie się ono 1.09.2021 o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej ( wejście A) i potrwa około 30 minut.

Informacja dla rodziców pierwszoklasistów

Po zakończeniu uroczystości w sali gimnastycznej dzieci wraz z wychowawcami przejdą do swoich sal lekcyjnych. Tam będą im wręczane rogi obfitości oraz podręczniki. Spotkanie z wychowawcą potrwa około 45 minut. Rodzice nie wchodzą do sali lekcyjnej.

 Rodziców prosimy o przynoszenie do szkoły w dniach 30.- 31.08.2021 w godzinach 7.00-17.00 rogu obfitości (podpisanego  imieniem i nazwiskiem dziecka) oraz reklamówki/worka na podręczniki. Proszę kierować się do wejścia głównego (B). Pracownik szkoły odbierze od Państwa róg obfitości i reklamówkę na podręczniki.

 Listy uczniów poszczególnych klas pierwszych zostaną wywieszone 30.08.2021 o godzinie 7.00 na drzwiach szkoły przy wejściu głównym, toteż oddając róg obfitości, dowiedzą się Państwo, do której klasy będzie uczęszczało Państwa dziecko.

WAŻNE! Ze względów  epidemiologicznych w uroczystości w sali gimnastycznej może (ewentualnie) uczestniczyć jeden rodzic/opiekun dziecka z zachowaniem reżimu sanitarnego : maseczka oraz odstęp.

ŚWIETLICA SZKOLNA CZYNNA OD GODZ. 7.00 DO GODZ. 17.00

Accessibility