Grupa “Żabki” – 3 – latki

wych. Klementyna Manowska

“Grupa Żabki” – to jedna z dwóch najmłodszych grup w naszej placówce. Żabki powoli uczą się zasad panujących w przedszkolu i coraz chętniej do niego uczęszczają. Dużo radości sprawiają im zabawy ruchowe, taneczne, muzyczne i  plastyczne. Po zajęciach i obiedzie dzieci lubią słuchać czytanych bajek oraz muzyki relaksacyjnej. W żabkach każdy dzień to okazja do zdobywania nowych doświadczeń oraz nawiązywania relacji i nauki zasad zgodnego współżycia w grupie. Czasami to bywa trudne – dopiero uczymy się funkcjonować w grupie rówieśniczej, ale staramy się być dla siebie koleżeńscy i pomocni, tak, aby każdy w naszej „przedszkolnej rodzinie” dobrze się czuł. Dbamy o to, aby czas spędzony w grupie był wypełniony radosną zabawą, ciekawymi zajęciami edukacyjnymi oraz spacerami i zabawami na świeżym powietrzu.