Site Loader
ul. Elsnera 25, 44-105 Gliwice

9.06.2026r. laureaci miejskiego konkursu plastycznego „Bądź bezpieczny na szlaku” uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, będącej nagrodą za osiągnięty sukces. Szkołę reprezentowali: Natalia Buda (kl. 2c), Anastazja Sochacka (kl. 6b), Antek Błażej (kl. 7b) oraz Marta Opałka (kl. 7b).

Podczas pobytu uczniowie zwiedzili Sejm i Senat RP, poznając zasady funkcjonowania polskiego parlamentu oraz spotkali się z Senatorem Zygmuntem Frankiewiczem. Program wyjazdu obejmował również spacer po warszawskiej Starówce i najważniejszych zabytkach stolicy.

Accessibility