Site Loader
ul. Elsnera 25, 44-105 Gliwice

5 listopada w naszej szkole odbyło się ”Akcja Szkoła” – której głównym celem było przybliżenie zasad i przepisów gry w Futsal oraz zachęcenie uczniów do aktywności fizycznej w czasie wolnym, rozwijając swoje sportowe pasje i zainteresowania ⛹️‍♂️🤾‍♂️
W trakcie spotkania uczniowie mieli okazję zadać pytania zaproszonym gościom. Najwięcej jednak radości i uśmiechu na twarzy towarzyszyło podczas gry 1×1 na małe bramki ⚽️⚽️
Na zakończenie każdy uczestnik dostał darmowe zaproszenie na sobotni mecz Piasta Gliwice w futsalu oraz pamiątkowe zdjęcie z autografami piłkarzy 📷
Warto nadmienić, że Michał Widuch – bramkarz gliwickiego Piasta, poza sukcesami na arenie krajowej, jest także reprezentantem Polski w Futsalu u Trenera Błażeja Korczyńskiego ❤️
Drugim piłkarzem, który uczestniczył w spotkaniu z młodzieżą był Rafael Cadini, urodzony w Brazyli, występujący na pozycji skrzydłowego. Cadini to jeden z najlepszych zawodników technicznych, którego możemy oglądać na boiskach Futsal Ekstraklasa.
Raz jeszcze dziękujemy drużynie Piast Gliwice – Futsal i piłkarzom za poświęcony czas oraz liczne atrakcje dla Naszych uczniów!

Accessibility