Uczestnicy szkolnego koła turystycznego zakończyli rok turystyczny wycieczką do Ogrodów Kapias. Spacer po malowniczych ogrodach był okazją do podziwiania piękna przyrody, wspólnego spędzenia czasu oraz powitania lata. Wyjazd przebiegł w miłej atmosferze i stanowił piękne zwieńczenie całorocznej działalności koła turystycznego.
