18.06.2026r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja „Słodkiej 13”. Uczniowie klas 1–4 przygotowali pyszne domowe wypieki oraz zdrowe owocowe przekąski, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Dzięki pięknej pogodzie i licznej frekwencji wydarzenie przebiegło w radosnej atmosferze, sprzyjając integracji społeczności szkolnej i wspólnemu świętowaniu.
