Reprezentacja „Trzynastki” odniosła kolejny sukces sportowy, zdobywając II miejsce w Turnieju Beach Soccera o Puchar Dyrektora ZSP17.
Drużyna zaprezentowała wysoki poziom sportowy, zaangażowanie oraz ducha fair play, co zaowocowało miejscem na podium. Serdecznie gratulujemy zawodnikom wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłych rozgrywkach.
