Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka, zajmując wysokie IV miejsce. Zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, sportową postawą oraz grą zgodną z zasadami fair play.
Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka, zajmując wysokie IV miejsce. Zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, sportową postawą oraz grą zgodną z zasadami fair play.