Site Loader
ul. Elsnera 25, 44-105 Gliwice

15 czerwca uczniowie klas 2c i 2d uczestniczyli w wycieczce na Kozią Górkę w Beskidzie Śląskim. Wędrówka z przewodnikiem była okazją do aktywnego wypoczynku, integracji oraz podziwiania piękna beskidzkiej przyrody.

Po dotarciu do schroniska „Stefanka” na uczestników czekało ognisko oraz czas na zabawę na placu zabaw „Kozia Chata”. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień, a wszyscy uczestnicy bezpiecznie wrócili do szkoły.

Accessibility